ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЧЕРНЯХІВЩИНИ

Черняхівський районний сектор Управління ДСНС України в області вкрай стурбований ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю людей на пожежах.
За статистикою, лише з початку року на території району виникло 57 пожеж, під час яких загинуло 4 людини Внаслідок пожеж пошкоджено 43 будівлі та 5 будівель знищено вогнем. Збитки нанесені пожежами становлять більше 1 млн грн. Під час гасіння пожеж врятовано: 37 житлових будинків, 32 господарчих будівель та домашнє майно господарів на суму більше 2 млн гривень.
Основні причини пожеж: несправність пічного опалення, коротке замикання електромережі та порушення правил експлуатації при використанні газового обладнання, дитячих пустощів з вогнем та внаслідок підпалу.
На вихідних сталося дві пожежі:
Так 09 грудня 2018 сталася пожежа приватному житловому будинку за адресою: с. Корчівка Черняхівського району. Внаслідок пожежі загинуло двоє жителів села Корчівка та знищено майно на суму близько 100 тис. грн. Ймовірна причина пожежі несправність пічного опалення.
Для того щоб уникнути лиха від пічного опалення необхідно дотримуватись наступних правил:

– не допускати перегріву печей, слідкувати, щоб не було в стінках печей і димоходів тріщин через які полум’я може потрапити на горючі матеріали;
– на підлозі перед дверцями топки необхідно прибити металевий лист розміром 50х70 см;
– в місцях проходу димаря через дерев’яні конструкції стелі має бути влаштована протипожежна розділка з цегли.
Забороняється використання для розпалу печей легкозаймистими рідинами, приставляти, або вішати на нагріті поверхні стінок печей, грубок ковдри, ліжка, сушити дрова, залишати прилади, що топляться без нагляду і дозволяти розпалювати їх дітям.
Громадяни! Будьте обережні з вогнем! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при користуванні приладами опалення.
У випадку виникнення пожежі дзвоніть по телефону 101.

Головний інспектор Черняхівського районного сектора
Управління ДСНС України у Житомирській області
майор служби цивільного захисту О.С. Старшинов

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.