П Р О Т О К О Л громадського слухання проекту містобудівної документації: «Генеральний план с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області»

09 грудня 2019 року смт Черняхів

Місце проведення: актовий зал Новосілківського сільського будинку культури (вул. Мирона Верещака, 3 с. Новосілка Черняхівського району).

Час: з 14.00 год.

Замовник: Черняхівська селищна рада.

Проектна організація: Комунальне підприємство «Парковка та реклама» Криворізької міської ради.

Організатор громадських слухань: виконавчий комітет Черняхівської селищної ради.

Присутні:
Бабицький І.В. – селищний голова;
Чечко В.В. – секретар виконкому селищної ради;
Давидюк Г.М. – головний бухгалтер селищної ради;
Біляченко П.А. – депутат селищної ради, голова постійної комісії селищної ради з питань землекористування, охорони навколишнього природного середовища;
Буднік А.І. – директор Новосілківського сільського будинку культури;
Недоруба О.І. – начальник містобудівного відділу КП «Парковка та реклама» Криворізької міської ради;
Дорогой О.В. – головний архітектор проектів містобудівного відділу КП «Парковка та реклама» Криворізької міської ради;
Лукаш М.В. – провідний інженер містобудівного відділу КП «Парковка та реклама» Криворізької міської ради.
Інші учасники громадських слухань, представники територіальної громади с. Новосілка, всього – 20 осіб (реєстр присутніх на 1-му аркуші додається).

Вступне слово взяв селищний голова Бабицький І.В., який довів до присутніх зміст рішення 22-ї сесії селищної ради сьомого скликання від 07.02.2018 року «Про надання дозволу на розроблення генерального плану смт Черняхів та с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області». Селищним головою було зазначено, що на виконання вказаного рішення було оголошено тендер на закупівлю послуг з розроблення містобудівної документації, за результатами тендеру найкращу пропозицію було отримано від КП «Парковка та реклама» Криворізької міської ради з якими і було укладено відповідний договір.
Доповідачем також було доведено до присутніх зміст технічного завдання на надання послуг з розроблення містобудівної документації та запропонував перейти до громадських слухань.
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, сьогодні проводимо громадські слухання проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області».
На розгляд громадських слухань виносяться наступні питання порядку денного:

1. Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.
Інформує: Бабицький І.В. – селищний голова

2. Про розгляд Генерального плану с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області.
Інформує: Дорогой О.В. – головний архітектор проектів
містобудівного відділу КП «Парковка та реклама»
Криворізької міської ради

Поставлено на голосування питання про затвердження порядку денного.
Голосували: «за» – одноголосно
Вирішили: порядок денний затвердити.

Запропоновано присутнім регламент роботи громадських слухань, а саме: по 1-му питанню порядку денного – до 5 хв.; по 2-му питанню порядку денного – до 15 хв.; виступаючим – до 3-х хв.
Поставлено на голосування питання затвердження даного регламенту роботи громадських слухань.
Голосували: «за» – одноголосно.
Вирішили: регламент роботи громадських слухань затвердити.

І. СЛУХАЛИ: Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.

ВИСТУПИЛИ: Бабицький І.В. – селищний голова, який повідомив, що відповідно до п. 8 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, громадські слухання проводяться під головуванням уповноваженого представника замовника містобудівної документації, який, зокрема, готує протокол громадських слухань, тому запропонував обрати головуючим громадських слухань селищного голову Бабицького І.В., а секретарем громадських слухань обрати секретаря виконкому селищної ради Чечка В.В.
Голосували: «за» – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: Обрати селищного голову Бабицького І.В. головуючим громадських слухань та обрати секретаря виконкому селищної ради Чечка В.В. секретарем громадських слухань.

ІІ. СЛУХАЛИ: Про розгляд Генерального плану с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області.

ВИСТУПИЛИ: Дорогой О.В. – головний архітектор проектів містобудівного відділу КП «Парковка та реклама» Криворізької міської ради, який довів до присутніх зміст проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області». Доповідачем було зазначено, що основним завданням розробки даного проекту є визначення основних напрямків розвитку населеного пункту. Передбачено розвиток інженерної інфраструктури, а саме газифікація села, водопостачання, водовідведення. Зміни до меж населеного пункту не вносяться, вони розширюються за рахунок водонапірної башні, яку запроектовано розмістити в південно-західній стороні від села. Передбачається реконструкція діючого дитячого садочку під дошкільний навчальний заклад та початкові класи.

Бабицький І.В. – селищний голова, який повідомив про можливість надання доповідачу запитань із залу.

Остапенко М.В. – жителька с. Новосілка, яка попросила уточнити систему каналізації.

Дорогой О.В., який відповів, що така система каналізації, яка використовується наразі в селі, а саме скидання каналізаційних стоків у неізольовані вигреби, суперечить сучасним нормативам і призводить до забруднення ґрунтових вод і є неприпустимою, тому проектом містобудівної документації передбачено створення системи каналізації та встановлення установки типу «Біотал» для очистки стічних вод.

Кравчук О.М. – житель с. Новосілка, який запитав про те, чи передбачено проектом генерального плану ремонт доріг в с. Новосілка?

Дорогой О.В. відповів, що генеральним планом передбачено ремонт доріг комунальної власності на території населеного пункту.

Бабицький І.В. – селищний голова, який запропонував присутнім задавати ще запитання. Повідомив, що протокол громадських слухань буде оприлюднений шляхом його розміщення на веб-сайті селищної ради. Повідомив, що буде замовлено та розроблено стратегічно екологічну оцінку, після чого проект генерального плану буде розглядатись на засіданні містобудівної ради. Подякував присутнім за участь у проведенні громадських слухань та зачитав проект рішення громадських слухань.

Голосували: «за» – одноголосно.

ВИРІШИЛИ: Вважати громадські слухання проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Новосілка Черняхівського району Житомирської області» такими, що відбулися.

Головуючий І.В. Бабицький

Секретар В.В. Чечко

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.