Про результати розгляду звернень громадян за 1-й квартал 2020 року

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та з метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права громадян на звернення, належного розгляду та вирішення порушених ними у зверненнях питань, відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради повідомляє, що у 1-му кварталі 2020 року до виконкому селищної ради надійшло 332 звернення, з них задоволено 260, відмовлено у задоволенні 12 звернень, на 38 звернень надано роз’яснення. За вказаний період надійшло 10 колективних та 2 повторних звернення.
Кількість звернень за категоріями заявників: від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій – 36; від інвалідів І, ІІ, ІІІ групи – 43; від дітей війни – 7; від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, матерів-героїнь – 9; від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 9.
Найбільше звернень стосувались питань соціального захисту – 131, земельних відносин – 141, з питань комунального господарства надійшло 18 звернень, з питань житлової політики – 11, з питань екології та природних ресурсів – 10, з питань фінансової, податкової, митної політики – 2.
На особистому прийомі керівництва побувало 32 особи.

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.