Про проведення громадської акції “Запобігти” “Врятувати” “Допомогти”

На базі Черняхівської ЗОШ I-III ст., в смт Черняхів відбулося проведення районної акції «Запобігти» « Врятувати» «Допомогти» ! ! ! .
Під час проведення якої було здійснено ряд профілактичних та практичних заходів, щодо попередження загибелі та травмування людей на пожежах, а також при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій.
Перед початком проведення акції організовано показ пожежної та пристосованої для гасіння пожеж техніки та пожежно – технічного обладнання. Для дітей організовано конкурс на кмітливість у знанні основних правил безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки в побуті, на екрані продемонстровано соціальні ролики.
Після проведення профілактичних заходів присутнім показано практичні дії працівників оперативно – рятувальної служби при ліквідації умовної пожежі, проведено бойове розгортання від АЦ-4-60(5309)505М. Після чого присутні ознайомились з комплектацією пожежного автомобіля, що знаходиться на озброєнні 23 ДПРЧ (смт Черняхів).
Під час фінального опитування діти проявили неабиякі знання, що свідчить про ефективність проведення подібного роду акцій.

Провідний інспектор Черняхівського районного сектора
Управління ДСНС України у Житомирській області
капітан служби цивільного захисту В.В. Грабовський

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.