Про посилення карантинних обмежень

ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

25.06.2020 року смт. Черняхів № 43

Про посилення карантинних обмежень

Відповідно до Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.06.2020 року, протокол № 15, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Заборонити торгівельну діяльність закладам торгівлі, роботу закладів громадського харчування та розважальної діяльності на території Черняхівської селищної ради після 22 години.

2. Посилити контроль за дотриманням населенням карантинних норм в приміщеннях та громадському транспорті, зокрема використання засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів), дотримання соціальної дистанції між громадянами, використання дезінфікуючих засобів.

3. Заборонити роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території селищної ради.

4. Заборонити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів.
5. Дозволити закладам громадського харчування, ресторанного бізнесу та кафе надавати послуги з харчування лише на відкритих (літніх) майданчиках просто неба, з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18 та від 02.06.2020 № 32.

6. Дозволити проводити релігійні заходи, богослужіння лише за умов дотримання карантинних норм.

7. Рекомендувати Черняхівському відділенню поліції Коростишівського відділу ГУНП в Житомирській області забезпечити контроль за дотриманням карантинних заходів під час перевезень громадян громадським транспортом та контроль за дотриманням громадянами обмежувальних заходів та забезпечення громадського порядку на території селищної ради на період карантину.

8. Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на веб-сайті селищної ради та в районній газеті «Нове життя».

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Назарчука П.О.

Заступник селищного голови П.О. Назарчук

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.