Про обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Черняхівської селищної ради

ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

09.04.2020 року смт. Черняхів № 28

Про обмежувальні заходи на період
Великодніх свят та поминальних днів
на території Черняхівської селищної ради

Відповідно до ст.ст. 30, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», з метою запобігання поширенню на території селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Рекомендувати керівникам релігійних організацій проводити богослужіння в період Великодніх свят та поминальних днів без участі парафіян, крім осіб, задіяних у богослужіннях з неухильним дотриманням санітарно гігієнічних норм та карантинних обмежень.

2. Рекомендувати керівникам установ, підприємств та організацій усіх форм власності, населенню громади провести прибирання могил на кладовищах з 10 по 17 квітня 2020 року, з неухильним дотриманням заходів особистої безпеки, карантинних обмежень та за наявності засобів захисту, у кількості не більше двох осіб біля однієї могили.

3. Закрити всі кладовища на території Черняхівської селищної ради та заборонити їх відвідування громадянами на період з 18 по 26 квітня 2020 року.

4. Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на веб-сайті селищної ради та в районній газеті «Нове життя».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Бабицького І.В.

Селищний голова І.В. Бабицький

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.