Про заборону проведення будь-яких будівельних та інших робіт, пов’язаних з розкопками ґрунту

ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

29.01.2020 року смт. Черняхів № 3

Про заходи щодо збереження
від пошкоджень кабельних ліній
зв’язку на території селищної ради

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення ТОВ «Вікторія – Феліз» щодо проведення будь-яких будівельних та інших робіт, пов’язаних з розкопками ґрунту, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Заборонити на території Черняхівської селищної ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку ПрАТ «МТС Україна» проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше як 30 см., в тому числі заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт, пов’язаних з розкриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу землевпорядника та виклику за три доби на місце робіт представників КД – 6/02 ТОВ «Вікторія – Феліз», який знаходиться по вул. Театральна, 13 в смт Черняхів.
2. Визначити відповідальними особами за контроль та узгодження проведення робіт в охоронних зонах кабельних ліній зв’язку заступника селищного голови Назарчука П.О. та спеціаліста ІІ категорії селищної ради Шлапака С.Г.
3. Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді селищної ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Назарчука П.О.

Селищний голова І.В.Бабицький

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.