Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 18.03.2020 року № 18 «Про заборону роботи суб’єктів господарювання на території селищної ради»

Відповідно до ст.ст. 30, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», з метою запобігання поширенню на території селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету селищної ради від 18.03.2020 року № 18 «Про заборону роботи суб’єктів господарювання на території селищної ради», виклавши дане рішення в наступній редакції:

«1. Заборонити з 00 год. 01 хв. 19 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
2. Заборонити з 00 год. 01 хв. 19 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування (із забороною вживання напоїв та продуктів харчування безпосередньо в місці здійснення торговельної діяльності або на прилеглій території), торгівля пальним, пестицидами, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, агрохімікатами, засобами зв’язку, здійснення ветеринарної практики, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.
3. Заборонити з 00 год. 01 хв. 19 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року роботу продуктових ринків та магазинів на території Підприємства Черняхівської райспоживспілки Кооперативний ринок (вул. Юліана Мовчана, 13) та ТОВ «Амадар-8» (вул. Юліана Мовчана, 10).
4. Дозволити на території Підприємства Черняхівської райспоживспілки Кооперативний ринок (вул. Юліана Мовчана, 13) спеціалізовану роздрібну торгівлю насінням.
5. Дозволити на території ТОВ «Амадар-8» (за згодою) продаж добового молодняка свійської птиці, кормів та садивних матеріалів з дотриманням санітарно епідеміологічних умов.
6. Рекомендувати суб’єктам господарювання запровадити адресну безконтактну доставку продуктів харчування за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.
7. Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на веб-сайті селищної ради та в районній газеті «Нове життя».
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Бабицького І.В.».

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету селищної ради від 26.03.2020 року № 19 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 18.03.2020 року № 18 «Про заборону роботи суб’єктів господарювання на території селищної ради».

3. Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на веб-сайті селищної ради та в районній газеті «Нове життя».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Бабицького І.В.

Селищний голова І.В. Бабицький

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.