Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Черняхівської селищної ради

ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

12.03.2020 року смт. Черняхів № 17

Про введення обмежувальних заходів
щодо недопущення поширення коронавірусної
інфекції COVID-19 на території
Черняхівської селищної ради

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року № 183, протоколу № 3 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 року, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Тимчасово з 13 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року призупинити освітній процес у закладах дошкільної освіти на території селищної ради.

2. На період з 13 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року на території селищної ради:
ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 50 та більше осіб, за винятком заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
призупинити роботу розважальних закладів, закладів дозвілля та розважальних зон.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності на території селищної ради:
забезпечити моніторинг та не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання;
посилити контроль за санітарним станом об’єктів, забезпечити виконання протиепідемічних заходів в повному обсязі.

4. Звернутись до релігійних установ на території селищної ради щодо обмеження проведення масових богослужінь.

5. Звернутись до сесії селищної ради з рекомендацією про виділення додаткових коштів на виконання протиепідемічних заходів на території селищної ради.

6. Рекомендувати Черняхівському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області посилити контроль за виконанням протиепідемічних заходів керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності на території селищної ради.

7. Рекомендувати Черняхівському відділенню поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області забезпечити охорону громадського порядку на період введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Черняхівської селищної ради.

8. Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на веб-сайті селищної ради та опублікування в районній газеті «Нове життя».

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Бабицького І.В.

Селищний голова І.В. Бабицький

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.