ОГОЛОШЕННЯ про надання пропозицій щодо присвоєння назв новоутвореним вулицям в смт Черняхів

Черняхівською селищною радою виготовлено та затверджено три детальних плани території для розміщення індивідуальної житлової забудови в смт Черняхів, а саме: поблизу консервного заводу КСП «Україна-Черняхів 1»; в напрямку м. Коростень (ІІ дільниця учгоспу «Україна»); за вулицею Миколи Дашкевича до недіючих очисних споруд в напрямку смт. Пулини.
Згідно даних детальних планів території утворюються 22 нові вулиці, поблизу консервного заводу – 9, в напрямку м. Коростеня – 7, за вулицею М. Дашкевича – 6.
В зв’язку з вищевикладеним виникає необхідність присвоєння назв новоутвореним вулицям. Виконавчий комітет селищної ради пропонує присвоєння наступних назв:
на масиві поблизу консервного заводу КСП «Україна-Черняхів 1»:
1) Михайла Грушевського;
2) Нова;
3) Яблунева;
4) Волонтерська;
5) Затишна;
6) Козацька;
7) Садова;
8) Слов’янська;
9) Паркова.
на масиві в напрямку м. Коростень (ІІ дільниця учгоспу «Україна»):
1) Хлібна;
2) Медова;
3) Малинова;
4) Річна;
5) Покровська;
6) Тиха;
7) Пшенична.
на масиві за вулицею Миколи Дашкевича до недіючих очисних споруд в напрямку смт. Пулини:
1) Слобідська;
2) Пулинська;
3) Західна;
4) Небесної Сотні;
5) Калинова;
6) Лісова.
З метою підготовки та проведення громадських слухань щодо присвоєння назв новоутвореним вулицям, виконком селищної ради пропонує жителям селищної ради, громадським організаціям, юридичним особам надати свої пропозиції назв новоутвореним вулицям.
Пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді до 30 листопада 2018 року на поштову адресу виконкому Черняхівської селищної ради: майдан Рад, 2, смт Черняхів, Житомирська область.

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.