ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ !!!

Механізм надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам визначено відповідним Порядком, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року № 77.
Відповідно до даного Порядку, особи мають право на пільги за соціальною ознакою з придбання твердого палива та рідкого палива і скрапленого газу відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус і соціальний стан громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про освіту», «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про захист рослин», «Про охорону дитинства», «Про культуру», Основ законодавства України про охорону здоров’я.
Для призначення пільг з придбання твердого палива і скрапленого газу, особам необхідно звертатись до управління праці та соціального захисту населення Черняхівської райдержадміністрації або до виконавчих комітетів сільських, селищних рад з відповідною заявою.
Виконком Черняхівської селищної ради вкрай стурбований ситуацією, пов’язаною з дуже низькою кількістю звернень за призначенням пільг, що може призвести до їх відсутності в період опалювального сезону 2019-2020 років.
Враховуючи вищевикладене, запрошуємо осіб пільгової категорії, які проживають на території смт Черняхів та с. Новосілка, звернутись до виконавчого комітету Черняхівської селищної ради (смт Черняхів, майдан Рад, 2) з відповідною заявою для включення в список осіб для призначення пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу.
Не будьте байдужими та використайте надане законодавством право на пільги.

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.