В Черняхові відмінено проведення урочистих заходів до Дня Перемоги

ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2020 року смт. Черняхів № 32

Про відзначення Дня пам’яті та примирення
і 75-ї річниці перемоги над нацизмом
у Другій світовій війні.

З метою достойного відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи санітарно епідеміологічну ситуацію на території селищної ради пов’язану з розповсюдженням гострого респіраторного інфекційного захворювання COVID-19 виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Здійснити заходи з благоустрою та приведення в належний стан на території селищної ради усіх пам’ятників, поховань, братських могил та монументів, які стосуються періоду Другої світової війни.

2. Відмінити проведення урочистих заходів, а саме традиційного Походу Скорботи учнів Черняхівської гімназії до монументу Скорботної матері (8 травня) та мітингу-реквієму до 75-ї річниці Перемоги (9 травня), обмежившись покладанням керівництвом селищної ради квітів до пам’ятників, обелісків, могил загиблих у роки війни.

3. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебні за захисників Вітчизни.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Бабицького І.В.

Селищний голова І.В. Бабицький

Коментарі заборонені

Коментарі закриті.